• Kobieta
  • Mężczyzna
  • Marki
do kasy suma: 0,00 zł
Zwroty i Wymiany

ZWROT PRODUKTÓW

Nie pasujący produkt, nie trafiony prezent? To nie problem! Masz aż 30 dni na zwrot (od odebrania przesyłki)!

Jak to zrobić?

1. Wydrukuj poniższy formularz zwrotu ( znajdziesz go również w załączniku maila z potwierdzeniem zamówienia), uzupełnij i dodaj do paczki ze zwracanymi produktami*.

FORMULARZ ZWROTU POBIERZ

2. Zabezpiecz dokładnie produkty, które chcesz zwrócić. Pamiętaj , że produkty nie mogą nosić śladów użytkowania. Odeślij je na adres: Hashtag.pl Sp. z o.o, ul. Warszawska 33C, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego

*w przypadku zamówień objętych specjalną ofertą, dołączony dodatkowy produkt, który widnieje na paragonie  również podlega zwrotowi. 

Uwaga! Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem lub dostarczanych do paczkomatu. 

3. Poczekaj na zwrot środków maksymalnie do 14 dni od otrzymania przez nas Twojej przesyłki. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, zwrócimy Ci środki (tą samą metodą, którą była dokonywana płatność).


Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu i wspólnie ustalimy termin odesłania do Ciebie produktu. W takim przypadku nie ponosimy kosztów odesłania produktu.

 

WYMIANA

W sklepie Time & More wymiana polega na zwrocie produktu (odstąpieniu od umowy) i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia ( możesz go złożyć nawet w tym samym dniu w którym odsyłasz produkt i zamówić dowolny produkt ze strony Time & More).
Postępuj zgodnie z opisaną powyżej procedurą zwrotów.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium