• Kobieta
  • Mężczyzna
  • Marki
do kasy suma: 0,00 zł
KOD:TATA10

Świętuj z nami Dzień Taty!
-10% Extra na wybrane zegarki i biżuterię. KOD: TATA10

SPRAWDŹ
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

24H jest to czas, który mamy na przyjęcie zamówienia, następnie należy doliczyć czas dostawy! 

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie podany jest termin, który informuje o możliwości zrealizowania zamówienia- od 24 godzin do kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Termin wysyłki towaru liczony jest od momentu zmiany statusu zamówienia na "Przyjęte do realizacji". 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży- poinformujemy o tym niezwłocznie.

Przy zamówieniu większej liczby produktów, czas realizacji całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna- najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem- czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» przeczytaj więcej o formach płatności 

 

Forma i średni czas dostawy

Zamówienia złożone do godziny 13:00 w dniach poniedziałek-piątek na zegarki z informacją o wysyłce w ciągu 24h, które zostały opłacone są wysyłane tego samego dnia. Zamówienia złożone i opłacone w piątek po 13:00, w sobotę i w niedzielę zostaną wysłane w poniedziałek. Pozostałe zamówienia wysyłane są zgodnie z zamieszczoną przy produkcie liczbą dni roboczych.

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

W związku z tym maksymalny czas realizacji zamówienia, nie uwzględniając sytuacji nieprzewidywalnych i niezależnych od nas wynosi 3 dni robocze.

Zamówienia do paczkomatów dostarczane są zazwyczaj w ciągu doby od nadania. 

 

» przeczytaj więcej o kosztach dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium