Idzie nowe

Newsletter

Ostatnimi czasy tradycją już stało się ogłaszanie, w kolejnych wydaniach naszego newslettera,  iż do naszego portfolio dołączyła następna marka. Nie inaczej będzie i dzisiaj, bo i owszem, mamy nowego gościa na naszych pólkach i to gościa nie byle jakiego, ale o tym za moment. Co więcej? Ano,  w dziale modyfikacje pojawiły się dzieła kolejnego świetnego polskiego pasiarza, legitymującego własnym unikalnym stylem. Na koniec zaś pochylimy się nad brytyjska marką Storm i tak, a jakżeby inaczej, zaprosimy Was do nowej, kierowanej wyłącznie do czytelników newslettera akcji rabatowej. No to jazda! 

A któż to się tak dumnie rozpycha na naszych pułkach? Kto to tak pręży muskuły i ochoczo wypina tarcze zdobne w magiczny napis „swiss made” ? Toż to nie kto inny jak Maurice Lacroix! Tak, tak oto do naszego portfolio zawitał pierwszy  „duży” Szwajcar. Bardzo nasz taki stan rzeczy cieszy gdyż wierzymy, że Maurycy przetrze szlaki dla kolejnych luksusowych brandów . A co do samego Maurice Lacroix to pomimo dość młodego, jak na zegarkowe standardy, wieku – historia marki sięga „zaledwie” 1961r – zdążył on się już dorobić renomy i rozpoznawalności na trudnym rynku luksusowych czasomierzy, konkurując z producentami znacznie starszymi. Najlepszym dowodem na klasę Maurice Lacroix jest zaprezentowany w 2008 model Mémoire 1 będącym pierwszym zegarkiem mechanicznym wyposażonym w funkcję pamięci, która to z miejsca uznana została za Grande Complication (wielką komplikacje) . Schodząc na ziemię, do zegarków bardziej „cywilnych”, warto zwrócić uwagę zwłaszcza na szalenie efektowną kolekcję Pontos , oraz na piękne klasyczne zegarki z linii Eliros.

Maurice Lacroix AIKON VENTURER AI6058-SS002-430-2

Maurice Lacroix Pontos PT6388-SS001-430-1

Do działu Nasze Modyfikacje również zawitał nowy gość. Konrad Adam Mickiewicz – bo to o nim mowa, to jeden z tych pasiarzy, którzy posiadają swój własny dystynktywny styl. Wystarczy jeden rzut oka by wśród dziesiątek innych pasków rozpoznać jego prace.  Co go wyróżnia? Przede wszystkim umiejętne operowanie kolorem,  co owocuje znakomitym dopasowaniem paska do zegarka. Wisienkę na torcie stanowią tu wypalane laserowo grafiki. Mi osobiście do gustu wyjątkowo przypadł Lip Marinier z wypalonym na pasku nurkowym motywem – coś pięknego. Nie mniejsze wrażenie robi lotniczy Pop-Pilot RVNna czarnym pasku z czerwonymi detalami. Miłośnicy bardziej stonowanej kolorystyki docenią zapewne Avi-8 Supermarine Seafire ubranego w brązowy pasek z samolotowymi motywami. Wszystkie te paski wykonane zostały specjalnie dla nas i specjalnie do tych konkretnych modeli zegarków J Zainteresowanych tematyką doboru paska do zegarka zapraszam do tekstu na naszym blogu <<klik>>

Zegarek Męski Storm New Remi 47430/LB

Zegarek Męski Storm Cobra-X 47427/GN

Stałym czytelnikom naszego newslettera brytyjskiej marki Storm zapewne przedstawiać nie muszę (pozostałych odsyłam zaś do tekstu poświęconemu temu producentowi  <<klik>>) . Ten nietypowy producent jest prawdziwym ekspertem od zegarków nietypowych i niecodziennych. Już od dawna osoby poszukujące w zegarku odrobiny ekstrawagancji, a nie chcące wydawać malej fortuny kierowały swoje kroki właśnie w kierunku Storma. I nie chodzi tu tylko o sam wygląd – zegarki tego brytyjskiego producenta cechują się naprawdę korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Warto zainteresować się bardzo ostatnio popularną kolekcją  Cobra-X oraz stylowymi „gazomierzami” z linii New Remi. Nasze serca skradły jednak neo-klasyczne zegarki Slim-X– zdecydowanie mają w sobie to coś. Aby ułatwić wam zapoznanie się z marką Storm, mamy dla Was specjalny rabat, szczegóły na banerze powyżej.

Spodobał Ci się ten tekst? Przeczytaj także:

Bez smęcenia!

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!

Jak tam u Was, trzymacie się?

Puk, puk jesteście w domu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

single.php