Zegarki męskie – 5 bestsellerów, styczeń – luty 2020

Moda i styl, Zakupy

Podsumowaliśmy już damskie bestsellery pierwszych dwóch miesięcy roku 2020, czas więc, by pochylić się nad zegarkami męskimi. Mimo, że lista uwzględnia tylko pięć najwyżej notowanych, pod względem sprzedaży, pozycji, nie zabrakło na niej niespodzianek, głośnych premier i wielkich powrotów. A więc, jak to powiedział kierowca R. Bruneiki – jedziemy z tym koksem!

1. Balticus Deep Water

Model Deep Water od polskiego Balticusa trafił do sprzedaży w lutym a mimo to zdążył załapać się do naszego rankingu. Przyznajemy uczciwie, że jego tak duża popularność początkowo nas zaskoczyła i pierwsza partia, która do nas trafiła rozeszła się wciągu dokładnie 32 godzin. Co jest powodem sukcesu składanego w Gdyni divera? To po prostu świetny zegarek, a do tego bardzo korzystnie przez producenta wyceniony. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam lektury recenzji modelu Balticus Deep Water<tutaj>.

2. CLUSE Vigoureux CW0101503003

Inspirowany legendarnym Royal Oakiem CLUSE Vigoureux CW0101503003, idealnie wpisuje się we, wciąż aktualną, modę na minimalizm. Dzięki ostrym liniom koperty i bransolety oraz subtelnej, klasycznej tarczy zegarek nie jest nudny, nie tracąc tym samym absolutnie nic na elegancji. Nie sposób nie docenić też intrygującego koloru cyferblatu. Oj tak, ten maluch potrafi przykuwać wspomnienia. CLUSE Vigoureux CW0101503003 mimo niewygórowanej ceny pochwalić się może wysoką jakością wykonania i kilkoma wysmakowanymi detalami, na przykład heksagonalną koronką (!). Jak to u Cluse, zegarek jest bardzo uniwersalnym i nosić go można praktycznie do każdego stroju (w granicach rozsądku oczywiście). Mnie osobiście obecność przedstawiciela linii Vigoureux w rankingu zupełnie nie zaskoczyła.

Zegarek SPINNAKER Dumas SP-5081-44

Zegarek SPINNAKER Bradner SP-5062-33

3. Storm Kombi 47412/SL

Storm Kombi 47412/SL jest bez wątpienia zegarkiem bardzo oryginalnym i zwracającym uwagę. A wszystko to za sprawą niecodziennego sposobu wskazywania aktualnego czasu; czasomierz korzysta bowiem ze, znanego z np liczników samochodowych bądź też wodomierzy patentu – odczytu dokonujemy z ruchomych walców. Tak zorganizowana tarcza w połączeniu z gumowym paskiem, którego faktura przywodzi na myśl bieżnik samochodowej opony, prezentuje się bardzo efektownie. Całkowicie rozumiem czemu ten model Storma tak bardzo przypadł Wam do gustu.

4. SPINNAKER Hull SP-5073-04

Fakt że do top 5 bestsellerów ostatnich dwóch miesięcy trafił Spinnaker nikogo u nas nie zaskoczył. Zdziwienie budził za to fakt, że najpopularniejszym modelem Spinnakera jest obecnie Hull SP-5073-04 – do tej pory tryumfy święciły modele z linii Dumas. Nie zrozumcie mnie źle – taki stan rzeczy nas bardzo cieszy – też bardzo polubiliśmy te inspirowane Panerai’ami zegarki z linii Hull. Zdecydowanie mają w sobie to coś.

Zegarek Męski Storm Cobra-X 47427/SL

Storm New Remi Sq Lazer Blue 47430/LB

5. CASIO Edifice EFV-100D -1AVUEF

CASIO Edifice EFV-100D -1AVUEF to piękny casualowy zegarek, którego wygląd i wykonanie sugerują cenę sporo wyższą niż ta, która znajduje się na metce (obecna cena tego modelu to zaledwie 300zł). Mamy tu głęboką tarczę, zdobną w wysokie, nakładane indeksy, na godzinie trzeciej zaś, wylądowało praktyczne okno datownika. Bardzo efektownie prezentują się dość grube wskazówki minutowa i godzinowa, prawdziwą robotę robi tu jednak sekundnik z żółtą końcówką. W tej kategorii cenowej Casio jest nie do pobicia i obecność Edifice EFV-100D -1AVUEF na liście bestsellerów jest w moim odczuciu czymś oczywistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

single.php