Nowości w Cluse

Moda i styl, Nowe, warte uwagi

Znany i lubiany model Minuit doczekał się nowej, odświeżonej odsłony. Tym razem projektanci marki Cluse, postanowili zaskoczyć nas wariacją na temat klasycznej wersji i wypuścili na rynek Minuit Mino, będący owocem kolaboracji z marką Mino Design. Czego możemy się spodziewać po najmłodszym dziecku Cluse?

Na pewno nowatorskiej formy paska, który przykuwa uwagę nietuzinkowym designem i materiałem z jakiego został wykonany. Nie znajdziemy na nim standardowego zapięcia – te paski przywiązujemy (tak, przywiązujemy!) do nadgarstka. Bez wątpienia jest to podejście nowatorskie i przykuwające uwagę, dlatego zegarki Minuit Mino to idealne dodatki do letnich stylizacji. Długość paska pozwala na, ograniczone jedynie naszą wyobraźnią, eksperymenty ze sposobem noszenia zegarka. Możemy owinąć go wokół nadgarstka dwukrotnie, zdecydować się na dużą kokardę bądź też zawinąć część paska w „sprężynkę”. A wszystko po to by na nowo cieszyć się zegarkiem, który jest nie tylko praktyczny, ale stanowi również modny, biżuteryjny dodatek. Po wsunięciu go na dłoń nie musimy już głowić się nad doborem bransoletki! Nam ogrom możliwości, oferowanych przez to rozwiązanie, bardzo przypadł do gustu!

Zegarek CLUSE Minuit Mino Design CL30057

Zegarek CLUSE Minuit Mino Design CL30058

Holenderski producent zadbał również o detale, takie jak subtelny sześciokątny medalion zdobiący niebanalny pasek, grawer z logo marki na odwrocie zegarka oraz misterne wykończenie tarczy. Jak na Cluse przystało, nie ograniczono się do jednej tylko wersji kolorystycznej – zegarki dostępne są w trzech odsłonach: różowym złocie, żółtym złocie oraz w klasycznym srebrnym kolorze. Niezależnie od barwy koperty, tarcza pozostaje biała. Jeśli chodzi o wizualny aspekt pasków, to tu również marka Cluse postawiła na element zaskoczenia! Prócz ich niestandardowej długości, wyróżniają je również modernistyczne wzory sprawiające, że zestawione z nimi zegarki wyglądają jak małe dzieła sztuki. Do wyboru mamy dwa znacząco różniące się między sobą warianty – połączenie żółtego z beżem i granatem oraz mix zgaszonej czerwieni na białym tle z dodatkiem odcieni niebieskiego.


Nowe zegarki z kolekcji Minuit Mino to jednak nie wszystkie niespodzianki jakie przygotowała dla nas marka Cluse. Szalenie ostatnio popularne modele z linii Tetragone doczekały się nowych pasków. Teraz możemy wybierać pomiędzy klasycznymi paskami, oraz tymi, które imitują swoją fakturą skórę egzotycznych zwierząt. Prawdziwy gwóźdź programu to jednak nowe segmentowane bransolety…

Zegarek CLUSE La Tétragone Three Link CL60027S

Zegarek CLUSE La Tétragone Three Link CL60025S

Kształt ogniw użytych w nowych bransoletach, od razu przywodzi na myśl skandynawskie podejście do projektowania zegarków. Czuć w nich duński minimalizm i szwedzkie zamiłowanie do prostoty formy. Dzięki takiemu podejściu marki Cluse do wzornictwa linii La Tetragone, otrzymaliśmy dodatki, które sprawdzą się zarówno w stylizacjach codziennych jak i eleganckich. Właśnie za tą, wyniesioną na niedostępne dla innych marek wyżyny, uniwersalność najbardziej kochamy Cluse. A jaka jest Wasza opinia o nowościach od holenderskiego producenta?

You're golden☀️

Opublikowany przez CLUSE Piątek, 21 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

single.php