Model La Tetragone od Cluse nagrodzony w TOP Avanti 2018

Ciekawostki, Moda i styl

Znana i cenione na całym świecie zegarki Cluse wielokrotnie nagradzane były prestiżowymi nagrodami branżowymi. Wyróżniano je głównie za niebanalny design oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Miło nam poinformować, że ten holenderski producent został również doceniony w naszym kraju. Produkty marki Cluse zostały jednymi z laureatów plebiscytu TOP Avanti 2018.

Wiele z Was kojarzy zapewne znany i lubiany magazyn Avanti. W końcu od kilkunastu lat wyznacza trendy na polskim rynku modowym oraz kosmetycznym. Avanti towarzyszyło nam w poszukiwaniach idealnych kostiumów kąpielowych, trendy płaszczy, wymarzonych sukienek na studniówki, oryginalnych dodatków i wielu innych wyborach. Magazyn prowadzi też swój plebiscyt, Top Avanti, w którym wybiera marki wiodące prym w swoich branżach. Zgłoszenia można liczyć w setkach, ale doświadczone wieloletnią pracą Jury (w którego skład wchodzą zarówno zdolne redaktorki magazynu, serwisu avanti24.pl oraz Czytelnicy) wybrało marki, które zasłużyły na największe wyróżnienia.

CLUSE
La Tétragone
Gold Scarlet Red
CL60009

Zegarek CLUSE La Tétragone Gold CL60016

W 15 edycji plebiscytu zostało utworzonych 12 kategorii uwzględniających po 3 produkty, zajmujące kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce na podium. Jury wybierało swoich ulubieńców roku 2019 spośród morza ubrań, butów, toreb, bielizny, zegarków, biżuterii. Jak zapewne się domyślacie, możemy pochwalić się zwycięzcami w kategorii „Zegarki”. 🙂 Pierwsze miejsce zajął dobrze znany i lubiany przez Was model La Tetragone od Cluse. Marka w jednej ze swoich kolekcji postawiła na oryginalny kształt nawiązujący do stylu retro. Standardowe, okrągłe kształty projektanci Cluse zastąpili delikatnymi kwadratami, utrzymując charakterystyczną dla marki dbałość o detale. Kobiety pokochały ten oryginalny dodatek, więc wszystko wskazuje na to, że kolekcja La Tetragone, będąca już hitem 2018 roku, podbije również rok 2019 i zostanie z nami na dłużej. Trudno się dziwić, ponieważ zegarki z tej linii prezentują się wyjątkowo pięknie w każdej stylizacji, od codziennych, casualowych, po wieczorowe. Kolejną zaletą zegarków La Tetragone jest możliwość dobierania pasków w ulubionych kolorach lub o ciekawej fakturze. Taka możliwość daje użytkowniczkom wyjątkowe pole do eksperymentów z modą.


Zegarek CLUSE La Tétragone Gold Scarlet Red CL60009

W zestawieniu Avanti znalazł się jeszcze jeden zegarek dostępny w sieci Time & More. Mowa tu o srebrnym medaliście – modelu Retro A159WGED-1EF marki Casio. Zegarek ten jest Wam zapewne dobrze znany, ponieważ to jeden z bardziej kultowych zegarków, który, mimo upływu lat, nadal cieszy się niesamowitą sławą. W wyróżnionym wariancie znajdują się dwa certyfikowane diamenty, będące elementem przykuwającym uwagę. Kształt koperty również nie jest przypadkowy – ma przywodzić na myśl oszlifowany kamień szlachetny. Poza wieloma atutami estetycznymi zegarek posiada praktyczne funkcje takie jak stoper, alarm, kalendarz i podświetlenie.

Zegarek CASIO A159WGED-1EF

Zegarek Casio A158WEAD-1EF


Zegarek CASIO A159WGED-1EF

To, jakie zegarki znalazły się na podium, mówi nam wiele o nas i o Was – miłośniczkach stylu, fashionistkach, kobietach interesujących się modą. Wszystko wskazuje na to, że doceniamy różnorodność, wysoką jakość oraz klasykę, która sprawdza się niezależnie od zmieniających się trendów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

single.php