Zegarek na 18 urodziny

Moda i styl, Zakupy

18 urodziny to jedno z tych wydarzeń w życiu każdego człowieka, które na zawsze zapadają w pamięć. Wybierając prezent na tak ważną okazję warto zadbać, by nie stał się on tylko kolejnym gadgetem, który prędko wyląduje w szufladzie. Jednym z najczęściej wybieranych podarków niezmiennie od lat pozostają zegarki naręczne. Aby prezent na 18 urodziny okazał się trafiony i sprawił jubilatowi wiele radości warto poświęcić trochę czasu wyborowi najodpowiedniejszego czasomierza.

Elegancko czy sportowo?

Odpowiedź na to pytanie w dużej mierze zależy od osoby która zegarek ma otrzymać. Dla aktywnej, uprawiającej sport dziewczyny znakomitym wyborem, na prezent na 18 urodziny, będą przykładowo zegarki Casio z linii Baby-g , natomiast modny, preferujący styl casualowy chłopak zdecydowanie bardziej doceni czasomierz o bardziej eleganckim charakterze (np. Elysee). Jeśli nie mamy pewności jaki rodzaj zegarka najbardziej pasuje do solenizanta najbezpieczniejszym wyborem będzie zdecydowanie się na wizytowy, elegancki czasomierz . Zegarek tego typu posiadać powinien każdy i z pewnością będą okazje w których okaże się on pożądanym dodatkiem do ubioru (niezależnie od preferencji co do stroju codziennego).

Zegarek CASIO Edifice EFR-547D-1AVUEF

Zegarek Męski Adriatica Automatic A8269.5253A

Kwarcowy czy automatyczny?

Kolejnym pytaniem wybierając zegarkowy prezent na 18 urodziny jest ; czy chcemy nabyć czasomierz oparty o mechanizmie kwarcowym, czy też na nadgarstku solenizanta zagości klasyczny zegarek automatyczny. Decyzja nie jest prosta i ponownie sprowadza się do poznania preferencji osoby która zegarek ma otrzymać. Jeśli musimy zdać się na własne przeczucie, bezpieczniej będzie zdecydować się na model z mechanizmem kwarcowym(proponujemy marki; Casio, AVI-8 i Timex). Zaryzykować zakup zegarka automatycznego jako prezentu na 18’stkę warto zwłaszcza w przypadku młodych mężczyzn ceniących klasyczne rozwiązania – w takim przypadku automat może okazać się strzałem w dziesiątkę(polecamy zwłaszcza marki Orient, LIP i Balticus). Więcej informacji o tych dwóch typach zegarków znajdziecie w naszym poradniku: Wybieramy zegarek – poradnik.

CLUSE
La Tétragone
Gold Scarlet Red
CL60009

Zegarek Go Girl Only 695039

Grawerunek

Wybierając prezent na 18 urodziny warto postarać się znaleźć model, który na deklu posiada wystarczającą ilość miejsca na wykonanie pamiątkowego grawerunku. Odpowiednia dedykacja nadaje zegarkowi bardzo osobistego charakteru, czyniąc go pamiątką do której solenizant zapewne chętnie będzie powracał.

https://www.facebook.com/clusewatches/photos/a.595599260502611/2180481815347673/?type=3&theater

Marka modowa czy zegarkowa

Nie jest to sztywną regułą , jednak można przyjąć, że, wybierając prezent na 18 urodziny dla młodej kobiety lepiej zdecydować się na markę modową (Cluse, Armani Exchange, Michael Kors, Paul Hewitt). Świeżo upieczonemu mężczyźnie zaś, sprawmy coś z oferty marek zegarkowych (Casio Edifice, Bolm bądź Orient). Kwestią drugorzędną jest pułap cenowy. Dobry zegarek, który posłuży przez wiele długich lat, można nabyć w zasadzie w dowolnym pułapie cenowym, pod warunkiem że do wyboru podejdziemy świadomie. Rozumiemy, że prezent na 18 urodziny jest ważną sprawą, zwłaszcza jeśli jesteście rodzicami solenizanta, dlatego gdyby wybór, ze względu na ilość dostępnych na rynku modeli, okazał się zbyt trudny – zapraszamy do kontaktu, postaramy się pomóc 🙂

1 komentarz do “Zegarek na 18 urodziny”

  • Zofia ze Szytna napisał/a:

    Super!! Wpis bardzo pomógł mi w podjęciu decyzji. Wybrałam zegarek Cluse, obdarowana osoba była wniebowzięta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

single.php